Адміністратор пенсійного резерву
Гаряча лінія: 0-800-50-18-60 - безкоштовно зі стаціонарних телефонів

Про нас

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ "АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНОГО РЕЗЕРВУ" створене 31 травня 2007 року.

Виключна (ліцензійна) сфера діяльності – адміністрування недержавних пенсійних фондів.

ТОВ "АПФ "АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНОГО РЕЗЕРВУ" на поточний момент здійснює адміністрування чотирьох відкритих недержавних пенсійних фондів та одного корпоративного, впроваджує концепцію регіонального недержавного пенсійного фонду та є учасником програми "Академія пенсійної реформи".

ТОВ "АПФ "АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНОГО РЕЗЕРВУ" є членом таких саморегулівних організацій:

– Національна Асоціація Пенсійних Фондів та Адміністраторів (НАПФА, м. Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 34, napfa@ukr.net, www.napfa.ukrnet.biz )

– Українська Асоціація Адміністраторів Пенсійних Фондів (УААПФ, 04119, м. Київ, а/с № 106, uamc@i.kiev.ua, www.uaapf.com )

Чому і як відкривати iдивiдуальний пенсiйний рахунок

Як стати учасником недержавного пенсійного фонду

Для початку необхідно укласти пенсійний контракт з недержавним пенсійним фондом, який Ви обрали для накопичення пенсії. Точніше, цей контракт Ви укладатимете не з пенсійним фондом, а з ТОВ «АПФ «АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНОГО РЕЗЕРВУ», оскільки відповідно до законодавства НПФ не може укладати пенсійні контракти від свого імені.

1. Для того, щоб укласти Пенсійний контракт Вам необхідно зв’язатись з Адміністратором або його представником за телефонами (044) 426-61-00 (м.Київ), (067) 219-68-84 (м.Рівне), гаряча лінія по всій Україні 0-800-50-18-60 (безкоштовно із стаціонарних телефонів) або за адресою: 04210, місто Київ, проспект Героїв Сталінграду, 12-Л.

2. Надати Адміністратору засвідчені Вашим підписом копії паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (у разі його отримання). Якщо Ви не маєте ідентифікаційного номеру, то необхідно надати копію сторінки паспорту із записом про це, якщо Вам ще не виповнилось 16 років - копію свідоцтва про народження.

3. На основі цих документів Адміністратор (або його уповноважений представник) готує та надає Вам на підпис два примірники Пенсійного контракту, Облікову картку вкладника/учасника фонду.

4. Після підписання Пенсійного контракту Адміністратор відкоиває Вам індивідуальний пенсійний рахунок і повідомляє всі реквізити для перерахунку внесків та надає:

- один примірник підписаного всіма сторонами Пенсійного контракту,

- Витяг із основних положень Статуту фонду,

- Пенсійну схему,

- Пам'ятку із роз'ясненнями основних положень Пенсійного контракту,

- інформацію про Адміністратора, осіб, які здійснюють управління активами фонду та зберігача фонду.

Кожного року Адміністратор надсилатиме Вам інформацію про стан Вашого індивідуального пенсійного рахунку. Але не забувайте, що Ви маєте право відстежувати показники діяльності Вашого фонду і вчасно дізнаватися про те, куди інвестуються Ваші кошти. Вся ця інформація доступна на сайті Компанії з управління активами «Національний резерв».

Якщо питання лишилися, будь-ласка, телефонуйте – гаряча лінія з питань недержавного пенсійного забезпечення 0-800-50-18-60 (безкоштовно в межах України із стаціонарних телефонів).


Далі

Юридичним особам

Недержавне пенсійне забезпечення для юридичних осіб

Ваше підприємство може легко стати вкладником системи недержавного пенсійного забехпечення, приєднавшись до вже створеного НПФ та отримавши декілька вагомих переваг економічного та соціального характеру. Ваші представники можуть брати участь в управлінні таким НПФ в якості членів його Ради.

Ви також можете створити свій власний НПФ, задля реалізації власних пенсійних програм.

В обох випадках наша компанія справді здатна допомогти Вам у вирішенні питань додаткового пенсійного забезпечення, оскільки успішно здійснює адміністрування п'яти недержавних пенсійних фондів. Консультації наших експертів стануть Вам у нагоді!

У випадку виникнення питань Ви можете задати їх за телефоном гарячої лінії: 0-800-50-18-60,

а також на електронну пошту: info@18-60.com.ua

Бажаємо успіхів!

Далі

Подробицi

Новини

«Лідер року 2017»

Союз Національних бізнес-рейтингів завершив загальнодержавний рейтинговий фінансово-економічний аналіз діяльності суб’єктів господарювання України. За результатами рейтингування ТОВ «АПФ «АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНОГО РЕЗЕРВУ» зайняло 1 місце (Золото) серед суб'єктів господарювання України та 1 місце (Золото) серед суб'єктів господарювання м. Києва у номінації «Результатівність та рентабільність». Нагорода «Лідер року» - підтвердження успіху, надійності, довіри клієнтів і партнерів, поєднання розумної стратегії розвитку та професійної майстерності.

15 січня 2018 року 

 

ТОВ «АПФ «АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНОГО РЕЗЕРВУ» повідомляє про зміну банківських реквізитів на наступні:

п/р 26502216735600 в ПАТ "УкрСиббанк", МФО 351005, ЄДРПОУ банка 09807750, місцезнаходження: м. Київ, вул. Андріївська, 2/12.

11 жовтня 2017 року 

Далі

Переваги участі у недержавному пенсійному фонді

- недержавне пенсійне забезпечення – це надійне забезпечення додатковою пенсією, розмір якої залежить від самого громадянина;

- недержавна пенсія не позбавляє права на отримання державної пенсії;

- учасник недержавного пенсійного фонду може самостійно визначати розмір, періодичність внесків, період накопичення та має можливість їх корегувати за будь-якої зміни обставин;

- пенсійні кошти учасника весь час «працюють» (інвестуються) і зростають завдяки отриманому на них інвестиційному прибутку, причому приносять дохід як на етапі накопичення, так і на етапі виплат, тому чим довше кошти знаходяться у недержавному пенсійному фонді, тим більше доходу вони принесуть своєму власнику; із цих міркувань та враховуючи те, що пенсійні виплати громадянам до 70 років підлягають обов‘язковому оподаткуванню, не доцільно поспішати із вилученням коштів із пенсійних активів;

- учасник недержавного пенсійного фонду має право незалежно від свого віку отримати усі свої кошти у разі настання критичних обставин (інвалідності або значного погіршення здоров‘я) та при виїзді на постійне місце проживання за межі України;

- учасник недержавного пенсійного фонду у разі не задоволеності роботою фонду має право перевести свої накопичення до іншого недержавного пенсійного фонду, страхової організації або банківської установи;

- право отримати пенсійні кошти із недержавного пенсійного фонду учасник такого фонду набуває значно раніше (а саме на 10 років) пенсійного віку за загальнообов‘язковим державним пенсійним страхуванням;

- пенсійні кошти є власністю учасника, але в той же час вони захищені на етапі накопичення від спокуси їх використання до настання пенсійного віку;

- пенсійні кошти у недержавному пенсійному фонді є власністю учасника, тому ці кошти нікуди не пропадуть подібно державній пенсії, якщо учасник не встигне ними скористатися – кошти в повному обсязі виплачуються спадкоємцям.

Далі

Повернення переплачених податків

Ви, як платник податку, маєте право щороку отримувати податкову знижку на сплачені пенсійні внески за своїм пенсійним контрактом.

Звертаємо Вашу увагу, що у 2018 році кампанія декларування має відмінності у порівнянні із попереднім роком.

Так, наказом Міністерства фінансів України від 06 червня 2017 року № 556 внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 02.10.2015 р. № 859 "Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи".

Для заповнення декларації та підтвердження витрат на сплату пенсійних внесків Ви повинні отримати за основним місцем роботи відомості (довідку) про заробітну плату, сплачені податки та перераховані внески до недержавного пенсійного фонду за 2017 рік – у разі оплати внесків через бухгалтерію підприємства. Якщо Ви здійснювали внески за пенсійним контрактом самостійно (через касу банківської установи, переказом зі свого поточного рахунку та ін.) – Вам необхідно отримати за основним місцем роботи відомості (довідку) про заробітну плату та сплачені податки. Підтверджувальними документами щодо здійснених Вами пенсійних внесків у цьому випадку будуть, зокрема, квитанції, платіжні доручення, фіскальні чеки.

Разом із заповненою декларацією до органу державної фіскальної служби подаються наступні документи:

- довідка про доходи за 2017 рік,

- копія пенсійного контракту з недержавним пенсійним фондом,

- копії сторінок паспорту (1, 2, 11 сторінки),

- копія ідентифікаційного коду,

- копії платіжних документів (при самостійній оплаті внесків),

- копія заяви до бухгалтерії про перерахування внесків до недержавного пенсійного фонду (при оплаті внесків через бухгалтерію підприємства).

Документи необхідно подати до 31 грудня 2018 року.

Декларація подається за вибором платника податків в один із таких способів:

- особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк подання.

Інформацію щодо порядку підготовки та подання податкової звітності в електронному вигляді, яка надсилається засобами телекомунікаційного зв’язку, розміщено на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби.

Важливо: якщо протягом 2018 року Ви не скористаєтесь правом на податкову знижку за наслідками 2017 року, таке право не переноситься на наступні роки.

Кожен громадянин має право отримати безоплатні послуги із роз’яснення щодо порядку заповнення нової податкової декларації про майновий стан і доходи та допомогу при її заповненні в контролюючому органі за місцем податкової адреси платника податків. При цьому контролюючі органи забезпечують платників податків бланками декларації безоплатно.

Бланк декларації та інструкцію щодо її заповнення Ви також можете завантажити нижче за посиланнями.

У випадку неправомірних дій або бездіяльності працівників органу державної фіскальної служби звертайтеся, будь ласка, за телефоном (044) 284-00-07 або до інформаційно-довідкового департаменту 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів, з мобільних телефонів - за тарифами мобільних операторів).

За будь-якою інформаційною підтримкою Ви також можете звернутись безпосередньо до Адміністратора пенсійного фонду за телефоном гарячої лінії 0-800-50-18-60 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів, з мобільних телефонів - за тарифами мобільних операторів).

Далі

Показники діяльності фондiв

Показники НТ «ВНПФ «Резерв Рівненщини»

Щоденнi показники діяльності на 18.02.2018
Чиста вартість активів пенсійного фонду, грн. 4 880 576,16
Загальна кількість одиниць пенсійних активів фонду 1 773 567,140515
Чиста вартість одиниці пенсійних активів, грн. 2,7518417817

Показники ВНПФ «Столичний резерв»

Щоденнi показники діяльності на 18.02.2018
Чиста вартість активів пенсійного фонду, грн. 2 397 415,45
Загальна кількість одиниць пенсійних активів фонду 981 656,969685
Чиста вартість одиниці пенсійних активів, грн. 2,4422130378

Показники НТ «ВНПФ «Резерв Тернопілля»

Щоденнi показники діяльності на 18.02.2018
Чиста вартість активів пенсійного фонду, грн. 942 231,28
Загальна кількість одиниць пенсійних активів фонду 322 445,907119
Чиста вартість одиниці пенсійних активів, грн. 2,9221375096

Показники ВНПФ «Резерв Слобожанщини»

Щоденнi показники діяльності на 18.02.2018
Чиста вартість активів пенсійного фонду, грн. 532 719,80
Загальна кількість одиниць пенсійних активів фонду 274 280,115293
Чиста вартість одиниці пенсійних активів, грн. 1,9422472512

Показники КНП ФОНД ТПП УКРАЇНИ

Щоденнi показники діяльності на 18.02.2018
Чиста вартість активів пенсійного фонду, грн. 2 068 986,22
Загальна кількість одиниць пенсійних активів фонду 13 258 000,935650
Чиста вартість одиниці пенсійних активів, грн. 0,1560556701
Далі

Фонди в обслуговуванні

НТ «ВНПФ
«Резерв Рівненщини»
ВНПФ «Резерв
Слобожанщини»
ВНПФ
«Столичний резерв»
НТ «ВНПФ
«Резерв Тернопілля»
КНП ФОНД
ТПП УКРАЇНИ

Ліцензійна інформація

© "ТОВ "АПФ "АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНОГО РЕЗЕРВУ". Всі права захищені.
Персональний кабінет
Повернення переплачених податків